وقوع حریق گسترده در کارگاه نخ‌ریسی در جاده خاوران

اطفا حریق
ساعت ١۵:۴۶ دقیقه یک مورد آتش سوزی در یک کارگاه صنعتی در جاده خاوران، روستای کریم آباد تهرانچی به سامانه ١٢۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد که بلافاصله سه ایستگاه آتش نشانی به همراه خودرو حامل تجهیزات تنفسی و تانکر آب به محل اعزام شدند.

محل آتش سوزی چند باب کارگاه و سوله در مجاورت این روستا بود که بخش‌های مختلف داشت. یک سوله دو طبقه با وسعت حدود ۶٠٠ متر با سقف شیروانی که محل تولید و نگهداری نخ و فعالیت ریسندگی و پارچه بافی بود، دچار حریق شده بود.
زمانی که آتش نشانان به محل رسیدند طبقه بالایی که انبار مواد تولید شده بود کاملاً شعله ور بود به گونه‌ای که از زیر سقف‌ها حجم از زیادی از دود و شعله بیرون می‌آمد. آتش در حال گسترش و سرایت به طبقه همکف و کارگاه‌های همجوار بود.

با توجه به اینکه فاصله سقف بالایی و شیروانی کم بود شدت حرارت به حدی بود که سقف دفرمه شده بود و احتمال تخریب آن وجود داشت بنابراین آتش نشانان از چند طرف عملیات را آغاز کردند و از گسترش بیشتر حریق جلوگیری شد.

مدت زیادی است که حریق اطفا شده است و نیروها در حال لکه گیری و ایمن سازی محل هستند. این حادثه مورد مصدومیت و تلفات جانی نداشت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *