آتش نشانی
به گزارش شرکت ایمن گستر تهران پویا و به نقل از سازمان آتش نشانی تهران، صبح امروز ساعت ۷:۱۰ حادثه آتش سوزی توسط شهروندان به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی اطلاع رسانی شد که بلافاصله توسط ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران نیروهای عملیات ایستگاه ۱۰۱ به میدان تسلیحات، خیابان محمدی اعزام شدند.
هومن مسعودی رییس ایستگاه ۱۰۱ گفت: یک دستگاه موتور سیکلت در داخل پارکینگ یک ساختمان ۴ طبقه مسکونی به علت نامعلوم دچار آتش سوزی شده بود و دود و حرارت حاصل از این آتش سوزی به داخل راهروها و طبقات بالا نفوذ کرده بود به نحوی که فضای هر ۴ واحد مسکونی مملو از دود شده بود.

وی افزود: نیروهای عملیات بلافاصله پس از رسیدن به محل حادثه با رعایت کامل اصول ایمنی با تجهیزات انفرادی کامل، ضمن قطع برق و گاز ساختمان، همزمان در قالب دو تیم جستجو و نجات و تیم اطفاء عملیات خود را آغاز کردند.
گروه اول در کمترین زمان ممکن توانستند با استفاده از یک رشته لوله آبدهی فشار قوی آتش نشانی(هوزریل) این آتش سوزی را مهار و کاملاً خاموش کنند و گروه دیگر نیز موفق شدند ۶ نفر از ساکنین را که یک نفر از آنها دچار مشکل تنفسی بود به محیطی امن انتقال دهند