قدیری

محمود قدیری با اعلام این خبر افزود: تمایل شهروندان و صاحبان اماکن به اخذ تاییدیه ایمنی از سازمان آتش نشانی نتایج بسیار خوبی در زمینه ایمنی شهر در بلندمدت خواهد داشت.
در پی صدور قبوض ایمنی از سوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از ابتدای سال و توزیع آن در بین ساختمان های پایتخت، معاون پیشگیری از معاف بودن ساختمان های دارای تائیدیه ایمنی معتبر و مبالغ اندک قبوض خبر داد.
قدیری تصریح کرد: مبالغی که در قبوض ایمنی برای شهروندان صادر شده است مبالغی بین ۲۰ تا ۵۰ هزار تومان و البته برای کارخانجات و اماکن تولیدی و صنعتی با توجه به نوع فعالیت بیشتر است.
وی افزود: این مبالغ صرف سرمایه های ایمنی و تجهیزات امدادرسانی و خرید ملزومات آتش نشانی برای توسعه ایمنی در شهر و ارائه خدمات بهینه به شهروندان خواهد شد و چنانچه همشهریان عزیز نسبت به پرداخت به موقع قبوض همکاری لازم را داشته باشند، سازمان آتش نشانی را در ارائه خدمات بهتر یاری می کنند.
معاون پیشگیری سازمان آتش نشانی با اشاره به هماهنگی های صورت گرفته برای سهولت در پرداخت قبوض خاطر نشان کرد: شهروندان گرامی می توانند با در دست داشتن شناسه قبض که بر روی قبوض درج شده با ورود به درگاه بانک شهر و یا سامانه آسان پرداخت (آپ) به راحتی و بدون مراجعه حضوری این مبالغ را پرداخت نمایند.