ضدعفونی مدارس مشهد توسط آتش‌ نشانان این سازمان

کرونا مشهد آتش نشانی

به گزارش ایمن گستر تهران پویا و به نقل از ایرنا، آتشپاد دوم امیرعزیزی روز یکشنبه ۲۸ اردیبهشت افزود: ضدعفونی این اماکن از دیروز ۲۷ اردیبهشت با بازگشایی مدارس در دستور کار سازمان آتش‌نشانی مشهد قرار گرفت.

وی ادامه داد: عملیات ضدعفونی مدارس مشهد توسط آتش‌نشانان هر روز به صورت مستمر ادامه دارد.

مدیرعامل سازمان آتش‌ نشانی مشهد همچنین گفت: عملیات گندزدایی محلات و خیابان‌های حاشیه این کلان‌شهر و اماکن عمومی آن نیز به‌ طور روزانه با فعالیت گروهی ۵۰ نفره از آتش‌نشانان همچنان تداوم دارد.

استان شش میلیون و ۴۰۰ هزار نفری خراسان رضوی افزون بر یک میلیون و ۳۰۰ هزار دانش‌آموز دارد که افزون بر نیمی ‌از آنها در مشهد به مدرسه می‌روند.

طبق دستور وزیر آموزش و پرورش و موافقت ستاد ملی مدیریت و مبارزه با کرونا فعالیت مدارس از دیروز بیست و هفتم اردیبهشت ماه جاری به منظور رفع اشکال دانش‌آموزان در مقاطع مختلف تحصیلی از سر گرفته شد.

هزار و ٣٠٠ آتش‌نشان در ۵۰ ایستگاه کلان‌شهر سه و نیم میلیون نفری مشهد خدمت‌رسانی می‌کنند.

بر اساس آخرین آمار رسمی تاکنون ۱۲۰ هزار و ۱۹۸ نفر در ایران به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند. این بیماری تاکنون جان شش هزار و ۹۸۸ را در کشورمان گرفته است. همچنین تاکنون ۹۴ هزار و ۴۶۴ نفر از مبتلایان به کرونا در ایران بهبود یافته‌اند.

“پاندمی کرونا” تاکنون در سطح جهان چهار میلیون و ۷۳۷ هزار و ۷۳۲ نفر را بیمار کرده و جان ۳۱۳ هزار ۶۳۶ نفر را در ۲۱۲ کشور گرفته است. یک میلیون و ۸۲۲ هزار و ۸۴۶ نفر از افراد مبتلا به کرونا در سطح جهان تاکنون درمان شده‌اند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *