اتصال برق علت آتش‌سوزی بازار پردیس کیش اعلام شد

اطفا تجاری

به گزارش ایمن گستر تهران پویا، حوالی ساعت ۶:۳۰ امروز یکشنبه ۱۹ مرداد ورودی شماره ۳ بازار تجاری پردیس ۱ کیش به دلیل اتصال برق اسپلیت یک واحد کفش‌فروشی دچار حریق شد و به دیگر واحدهای تجاری سرایت کرد به‌طوری‌که تاکنون ده‌ها مغازه تحت تأثیر این آتش‌سوزی مهیب قرارگرفته و دچار آسیب جدی شده‌اند.

نیروی‌های امدادی و آتش‌نشانی شرکت عمران و خدمات کیش، استان هرمزگان با حضور در محل حادثه پس از ساعت‌ها تلاش، موفق به اطفای حریق این مجتمع تجاری شدند. به دلیل دسترسی نامناسب این مرکز خرید در مواقع بحرانی، نیروهای امدادی و آتش‌نشانی کیش مجبور به تخریب بخشی از بازار با ماشین‌آلات سنگین شدند.

هرچند که با تلاش نیروهای آتش‌نشانی و پرسنل شرکت عمران و خدمات، آتش در بازار پردیس ۱ کیش موقتاً کنترل و خاموش شد و هم‌اکنون نیروها در حالا تلاش برای تخلیه دود از داخل بازار هستند اما خبرها حاکی از کشته شدن یک نفر در این حادثه آتش‌سوزی است.

رحمان سادات نجفی مدیرعامل جامعه بازاریان کیش گفت: بنا بر شواهد اولیه، علت آتش‌سوزی، اتصال برق در اسپیلیت یکی از غرفه‌ها بوده است.

متأسفانه حریق به دیگر غرفه‌های بازار سرایت کرده که در روزهای آینده نظر دقیق و کارشناسی پس از انجام بررسی‌های لازم توسط آتش‌نشانی جزیره کیش اعلام خواهد شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *