اطفا حریق مهمان سرا
به گزارش ایمن گستر تهران پویا، این حادثه ساعت ۲۱:۰۲ شب گذشته به سامانه ۱۲۵ اطلاع رسانی شد که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاههای ۱۱۸ و ۴۶ و نیز گروه امداد و نجات یک به همراه خودروی حامل دستگاه های تنفسی، بالابر و خودروی حمل تشک نجات را به خیابان کارگر، تقاطع جمهوری روانه کرد.
به گفته علی زارع افسر آماده منطقه پنج عملیات سازمان آتش نشانی تهران، طبقه اول مهمانسرای چهار طبقه ای به علت نامشخصی دچار آتش سوزی شد و دود و حرارت زیاد به سرعت طبقه اول و راه پله ها را فرا گرفت.

آتش نشانان پس از قطع برق و گاز، در کمترین زمان ممکن با استفاده از تجهیزات خاموش کننده، شعله های آتش را مهار کردند و همزمان گروهی دیگر از آتش نشانان برای یافتن محبوسین احتمالی به جستجو در اتاق های این مهمانسرا پرداختند.

در این حادثه ۶ نفر از افراد گرفتار که برای فرار از دود و آتش به پشت بام مهمانسرا پناه برده بودند با کمک نیروهای آتش نشانی و با استفاده از خودروی بالابر به سطح زمین انتقال یافتند.

نیروهای آتش نشانی با استفاده از فن های قوی، دود ناشی از این آتش سوزی را از داخل ساختمان مهمانسرا به بیرون تخلیه و محل حادثه را کاملا ایمن کردند.

 

اطفا حریق مهمان سرا

اطفا حریق مهمان سرا