انباری
به گزارش ایمن گستر تهران پویا، به دنبال آتش سوزی در قسمت انبار وسیع علوفه یک دامداری و درخواست کمک از سوی آتش نشانان حسن آباد قم، بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۱۲۳ و ۵۰ با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران، ساعت ۲۰:۵۱ شب گذشته خود را به حسن آباد قم، حوالی پلیس راه رساندند.
میثم وکیلی فرمانده نیروهای آتش نشانی گفت: در یک دامداری به مساحت تقریبی ۸۰ هکتار، قسمت انبار ۵ هکتاری که بیش از ۲۰ تن علوفه دامی در آن دپو شده بود و در محیط باز قرار داشت، دچار آتش سوزی شده و زبانه های آتش در حال سرایت به اطراف بود.

در زمان رسیدن آتش نشانان تهران، نیروهای آتش نشانی حسن آباد قم، شمس آباد و رباط کریم مشغول مهار آتش سوزی بودند که آتش نشانان تهران به کمک آنان شتافتند و با استفاده از تجهیزات خاموش کننده از چندین جهت، عملیات مهار زبانه های آتش را آغاز کردند.
این فرمانده آتش نشانی ادامه داد: نیروهای آتش نشانی با استفاده از چندین دستگاه لودر و کامیون، علوفه های سالم را جابجا کرده و به محلی امن انتقال دادند.

آتش نشانان با تلاش همه جانبه و در یک عملیات سه ساعته طاقت فرسا، شعله های سرکش آتش را مهار و کاملا خاموش کردند و در پایان پس از تحویل محل حادثه به آتش نشانان حسن آباد قم، به ماموریت خود پایان دادند.

 

انباری