آتش سوزی کارگاه

به گزارش ایمن گستر تهران پویا ، رخداد این حادثه ساعت ۱۲:۴۵دقیقه ظهر امروز به سامانه ۱۲۵ اطلاع رسانی شد و بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۱۲۵ و خودروی دستگاه تنفسی به سوی شهرک ولیعصر (عج)، خیابان کشاورز حرکت کردند.
داود قلی زاده معاون منطقه چهار عملیات آتش نشانی تهران در این باره گفت: در داخل سوله ای به مساحت تقریبی ۷۰۰ متر مربع دو کارگاه به مساحت ۳۵۰ مترمربع ، با کاربری رنگ کاری و رویه کوبی مبل وجود داشت که یکی از کارگاه ها کاملاً شعله ور شده و در حال سرایت به کارگاه همجوار خود بود.

نیروهای عملیات بی درنگ پس از قطع جریان اصلی برق و گاز کارگاه، با بکارگیری دستگاه های تنفسی و تجهیزات خاموش کننده به کانون آتش نزدیک شدند و عملیات اطفا حریق آتش را آغاز کردند.
همزمان با عملیات خاموش کردن شعله های آتش، آتش نشانان به جستجو در قسمت های مختلف کارگاه پرداختند که خوشبختانه پس از بررسی همه نقاط کارگاه،معلوم شد هیچ یک از کارگران در میان دود و حرارت گرفتار نشده اند.
قلی زاده افزود: آتش نشانان با تلاش همه جانبه، این آتش سوزی گسترده را مهار و کاملا خاموش کردند و از سرایت شعله های آتش به کارگاه های همجوار جلوگیری به عمل آوردند.

علت بروز این آتش سوزی در دست بررسی است.

آتش سوزی کارگاه

آتش سوزی کارگاه