اطفا حریق پارکینگ
این حادثه ساعت ۰۲:۵۸ بامداد امروز به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بی درنگ آتش نشانان ایستگاه های ۷۴ و ۲۷ به همراه گروه امداد و نجات ۱۹ و خودروهای پشتیبانی به محل حادثه در خیابان کوهسار، چهار راه ادهمی، خیابان شهید تختی روانه کرد.

بنا به اظهار علی چراغی افسر آماده منطقه یک عملیات سازمان آتش نشانی تهران، یک دستگاه خودرو سواری از نوع دوو سیلو در داخل پارکینگ یک ساختمان ۵ طبقه مسکونی متوقف بود که به یکباره از قسمت موتور آن آتش گرفت و کاملا شعله ور شد.

وی با اشاره به این که دود و حرارت زیادی ساختمان و قسمت راه پله را فرا گرفته بود، آتش نشانان پس از قطع برق و گاز، در کمترین زمان ممکن با بستن دستگاه تنفسی و بکارگیری تجهیزات خاموش کننده، شعله های آتش را مهار کردند و همچنین گروهی دیگراز آتش نشانان برای یافتن محبوسین احتمالی به جستجو در واحدهای مسکونی پرداختند که هیچ محبوس شده ای پیدا نشد.

علت بروز این آتش سوزی هم اکنون از سوی کارشناسان آتش نشانی منطقه درحال بررسی است و همچنین آتش نشانان پس از ایمن سازی کامل محل حادثه، دود های انتشار یافته در داخل ساختمان را به بیرون تخلیه کردند.

 

اطفا حریق پارکینگ

اطفا حریق پارکینگ