آتش‌سوزی در بیمارستان حضرت رسول در شهرآرا تهران

2آتش نشانی بیمارستان
به گزارش ایمن گستر تهران پویا ؛ سید جلال ملکی، گفت: ساعت ١٨:٢۴ دقیقه روز جاری یک مورد آتش سوزی در بیمارستان رسول اکرم(ص) در خیابان ستارخان، خیابان نیایش به سامانه ١٢۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد که بلافاصله چهار ایستگاه ایستگاه آتش نشانی به همراه خودرو های پشتیبانی، نردبان هیدرولیکی، خودرو حامل تجهیزات تنفسی و لوازم مورد نیاز به محل اعزام شدند.

آتش نشانان در مدت زمان پنج دقیقه به محل رسیده و مشاهده کردند که بخشی از یک انبار واقع در در طبقه اول یکی از ساختمان های شش طبقه این بیمارستان دچار حریق شده است. در این انبار ملحفه، مایعات شست و شو و.. نگهداری می شد.

در دقایق اولیه وقوع این حریق مقداری دود به طبقات سرایت کرده بود که در آستانه سرایت به بخش های درمانی بود. آتش نشانان تحت یک مدیریت عملیاتی همزمان با خاموش کردن آتش مشغول جست و جو در طبقات بالایی شدند. خوشبختانه فقط به بخشی از قسمت درمانی دود نفوذ کرده بود که پرسنل بیمارستان به منظور پیشگیری مشغول جا به جا کردن تعدادی از بیماران بودند.

تعدادی از بیماران از این محل جا به جا شدند که خوشبختانه حال عمومی همه آنها خوب است. آتش در دقایق اولیه اطفا شد و از سرایت به بخش های دیگر جلوگیری شد. نیروها در حال ایمن سازی هستند و مسئولان بیمارستان نیز در محل حضور دارند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *