خدمات

شرکت ایمن گستر تهران پویا بر آن است تا با ارائه خدمات جامعی، بهترین کیفیت را برای مشتریان خود عرضه کند. این خدمات که شامل ارائه مشاوره تخصصی و کاربردی، طراحی مهندسی، تامین اقلام با کیفیت و اجرای طرح خواسته شده و اخذ تاییدیه آتش نشانی می باشد، به متقاضیان کمک می کند، بیشترین بهره وری را ببرند. در آخر ایمن گستر تهران پویا با پشتیبانی از محصول دریافت شده، کیفیت محصول ارائه شده اش را تضمین می کند.

مشاوره

مشاوره

ازجمله چالش های موجود در پروژه ها، عدم رعایت ضوابط ایمنی در سیستم های اعلام و اطفای حریق و مدیریت و کنترل دود از ابتدای طراحی است. به عبارت دیگر تعارض میان بخش ایمنی و معماری سازه ها عملا موجب کندی اجرا و بروز نقایص متعدد می شود. به همین منظور شرکت ایمن گستر تهران پویا با تکیه بر دانش روز و متخصصین این زمینه به ارائه خدمات مشاوره به کارفرمایان در اقسا نقاط کشور پرداخته و در راستای تسهیل امور و کاهش حداکثری معضلات آنها گام برمی دارد.

تاییدیه

تاییدیه

شرکت ایمن گستر تهران پویا با همکاری کارفرمای محترم مراحل تشکیل پرونده، اخذ تاییدیه نقشه های سیستم اعلام، اطفا و اگزاست را انجام داده و با نظارت بر فرآیند اجرا، تست و تحویل سیستم ایمنی را انجام داده و با آماده سازی مدارک برای اخذ نوبت بازدید و تست کارشناسان سازمان آتش نشانی تا اخذ تاییدیه نهایی اقدام می نماید.

طراحی

طراحی

با بهره گیری از متخصصین امر و اشراف بر ضوابط و استانداردهای روز، خدمات طراحی مهندسی اولیه و تکمیلی سیستم­های ایمنی، اعلام و اطفاء حریق و مدیریت و کنترل تخلیه دود را ارائه می­دهد. روند کلی طراحی مهندسی شامل بررسی اولیه، طراحی سیستم های اطفا-اعلام-مدیریت دود بر اساس استانداردهای روز (ASHRAE, NFPA, BS) و پیش­بینی سناریوهای حریق، جانمایی خطوط لوله و کانال و ارائه دفترچه محاسبات انجام می­شود. به منظور اطمینان خاطر کارفرمایان و با توجه به شرایط پروژه ارائه نتایج شبیه سازی دینامیک سیالات محاسباتی (CFD) با استفاده از نرم افزارهای روز نیز در بخش طراحی قابل ارائه است.

اجرا

اجرا

ازجمله چالش های موجود در پروژه ها، به منظور ارائه بسته کامل خدمات ایمنی شرکت، تیم اجرایی مجرب قادر به ارائه خدمات نصب و راه اندازی به کارفرمایان محترم بوده و تضمین کننده زنجیره خدمات این شرکت می باشند. چراکه اجرای پروژه ها در کمترین زمان به همراه دقت عمل بالا اثر بسزایی در کاهش هزینه های پروژه خواهد داشت.

تامین

تامین

تیم بازرگانی و فروش شرکت ایمن گستر تهران پویا با توجه به فهرست برندهای و کالاهای مورد تایید سازمان آتش نشانی و طبق استانداردهای روز دنیا و با توجه به شرایط پروژه حاضر به تامین اقلام و کالاهای با اصالت در کمترین زمان ممکن بوده و ارائه خدمات پس از فروش و جلب رضایت کارفرمایان محترم را سرلوحه کارخود قرار داده است.

تعمیر و نگهداری

تعمیر و نگهداری

از آنجایی که هدف اصلی سیستم های اعلام، اطفا و اگزاست آمادگی جهت پاسخ سریع در مواقع حساس است، در کنار اجرای صحیح نیاز به تعمیرات و نگه داری و بازدید های دوره سیستم غیرقابل چشم پوشی است. بدین منظور تیم تعمیرات و نگه داری شرکت ایمن گستر تهران پویا تجهیزات سیستم ایمنی را از لحاظ میزان آمادگی برای عملیات بررسی نموده و بخشهای معیوب را به موقع مورد بازبینی قرار می دهند چرا که این امر موجب آسودگی خاطر و کاهش هزینه های کارفرما طی سالهای پس از بهره برداری از پروژه می گردد